ÖVRIGT / Diverse / Lykta 15664234
nr 1566 4234
Lykta
med handtag, o. 199. Längd: 90 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 september 2023
kl 18:48:35
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)